П`ятниця, 29.03.2024, 15:41

Виховні заходи

- Сокольвяк Н.М. - вчитель початкових класів - 2015 рік

100 днів у школі

Мета: формувати комунікативну компетентність через вільне спілкування та самовираження; показати рівень сформованості навичок, умінь учнів; розвивати бажання вчитися, здобувати нові знання; сприяти становленню дитячого колективу ; виховувати дисциплінованість, доброту, товариськість.

Оформлення: гасло «100 днів у школі», веселка «Веселковий світ знань», виставка зошитів «Зошит посміхається», дитячих малюнків, малюнок сонця, медалі першокласникам.

Сценарій заходу [завантажити] ,   Презентація до заходу [завантажити]

- Мельник Т.М. - вчитель початкових класів - 2015 рік

Гостинці Миколая

А чому це, а чому

Світло в нас і чисто,

І цукерки від Миколи

Чекаєм урочисто?

Недарма на столі

Пироги в нас нині –

Миколай іде до нас

Ввечері у гості.

Сценарій заходу + фотоматеріал [завантажити] ,   презентація до заходу [завантажити]

- Петрова Н.А. - вчитель української мови, літератури та російської мови - 2013-2014 н.р.

ГОЛОДОМОР

Мета: поглибити знання учнів про Голодомор 1932—1933 рр., його причини та наслідки; виховувати почуття стурбованості кожного долею невинних жертв; навчати сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.

Обладнання: книжкова експозиція «Згадувати, щоб не повторилося», плакат «Голодний рік — голодний вік», тематична папка «Голодомор 1932-1933 рр.», фоторепродукції, свічка, черствий хліб, вода, колоски.

Сценарій заходу + фотоматеріал [завантажити

Компольська О.В. - вчитель початкових класів - 2014 рік

Захистимо своє життя

Це державна система органів управління, сил і засобів, що створюється для організації і забезпе­чення захисту населення від наслідків надзвичайних