Четвер, 25.04.2024, 14:25

Краєзнавча експедиція

Ідея організувати краєзнавчу експедицію в своїй місцевості пов’язана з метою кращого пізнання рідного краю, його історії, природи, людей. Адже багато хто в пошуках цікавих місць вирушають в далекі подорожі не помічаючи справжні «перлини» в рідному  краї. Особливістю такої експедиції є те, що під час пішого походу учасники окрім екскурсійної частини отримують ще й дозоване фізичне навантаження. Це є немало важливим при сучасному малорухливому способі життя – відбувається зміцнення й покращення здоров’я, профілактика гіподинамії і захворювань хребта. Подібні експедиції необхідні для розширення світогляду, заповнення дозвілля, активного відпочинку дітей шкільного віку. В таких походах діти знайомляться з матеріалом необхідним для вивчення історії рідного краю, природознавства, географії, екології рідного краю.

То ж ми  разом з керівником  туристичного гуртка Гридасовим В.А. вирушили у мандрівку від с. Новогородківка до с.Полянка, потім до сіл Ромашка та Долинське. Там ми відвідали Костел Пресвятої Трійці (с.Новогородківка),архітектурні будівлі початку 20ст.Досліджуючи сучасний екологічний стан річки Тащенак ми навчились самостійно збирати, аналізувати матеріал та опрацьовувати дані спостережень..

Такі екскурсії  вчать  дітей спілкуватися, аналітично мислити, шукати та знаходити відповіді, приймати рішення в цікавих та складних ситуаціях.