П`ятниця, 19.04.2024, 18:50

Крокуємо вперед

КРОКУЄМО ВПЕРЕД!

Семінар на базі  КЗ «ЗАПОРІЗЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів»

18 грудня в КЗ «Запорізька ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся семінар вчителів 3-4 класів. Тема семінару «Технологія підготовки уроку в сучасному інформаційно-освітньому середовищі як умова створення сприятливих умов для здобуття якісної початкової освіти в умовах реалізації основних ідей Нової української школи» є в наш час надзвичайно актуальною, тому була обрана не випадково, а з метою підвищення професійної компетентності в умовах Нової української школи.

Учасників семінару гостинно зустріла в.о.керівника закладу Мудриченко О.В., яка налаштувала вчителів на плідну та цікаву роботу. Організаційну частину відкрила керівник МО вчителів 3-4 класів Сокольвяк Н.М., де познайомила освітян із метою, завданнями та планом роботи семінару.

Інформаційно-теоретична частина семінару включала тренінг «Портрет сучасного вчителя», який провела Сокольвяк Н.М.. Косарь Т.Д., в.о. заступника керівника закладу  з НВР, разом зі своїм колегами, вчителями початкових класів, розглянули нове розуміння уроку в сучасному інформаційно-освітньому середовищі. Під час проведення  «круглого столу» вчителі окреслили дидактичні характеристики  та складові технології сучасного уроку і головні його риси. Ознайомилися з принципами та етапами проектування уроку в сучасному інформаційно-освітньому середовищі, класифікацією видів навчальної діяльності. Опрацювали технологічну карту конструювання уроку в сучасному інформаційно-освітньому середовищі.

Практичною частиною семінару був відкритий урок української мови у 4 класі, який провела Сокольвяк Н.М. Вчителям урок сподобався, кожен отримав і задоволення від його відвідування, і ідеї для власного досвіду.

І особливим подарунком для наших гостей було запрошення на виховний захід «Гостинці Миколая», учасниками якого були учні початкових класів, а підготувала його Мельник Т.М.- класовод 3 класу. За традицією Святий Миколай прийшов до дітлахів із солодкими подарунками.

Завершенням  семінару була проведена  вправа «Емоційний ланцюжок», який підготувала і провела  Сокольвяк Н.М., де учасники систематизували інформацію, отриману на семінарі, закріпили позитивні результати тренінгу, осмислили спільну роботу та прокоментували, чи збулися їхні очікування, визначені на початку семінару.

Вчителі залишили школу із бажанням творчо та цікаво працювати, а головне -частіше організовувати такі зустрічі та обмінюватися досвідом.

Щира подяка колегам, які допомагали у підготовці та проведенні семінару в нашій школі і велика вдячність  батькам  учнів початкових класів, які, як завжди, приходять на допомогу і є небайдужими до освітнього процесу наших дітей.

Керівник МО вчителів 3-4 класів  Сокольвяк Н.М.